Aktualności

19.07.2017

Urodziny Łodzi na lotnisku!

Urodziny Łodzi na lotnisku!

Z okazji 594. urodzin Łodzi Port Lotniczy im. Władysława Reymonta zaprasza na "Odlotowy weekend na lotnisku!". W planach mamy wycieczki autokarowe po lotnisku, kino letnie, food trucki, wystawę zdjęć spotterów w terminalu, pokazy sprzętu pirotechnicznego Straży Granicznej i jeszcze parę niespodzianek
ODLOTOWE KINO NA LOTNISKU!
W piątek 28 lipca o godz. 21 rozpoczniemy obchody urodzin projekcją filmu "Sully" z 2016 roku w reżyserii Clinta Eastwooda. W sobotę 29 lipca o godz. 21 nasi goście obejrzą filmy "Wniebowzięci" z 1973 roku w reżyserii Andrzeja Kondratiuka i komedię "Riwiera dla dwojga" z 2013 roku w reżyserii Joela Hopkinsa. Ekran będzie ustawiony obok Terminalu. Wstęp wolny.
WYCIECZKI
W sobotę i niedzielę 29 i 30 lipca zapraszamy na wycieczki autokarem po lotnisku. W czasie wycieczek można będzie zapoznać się z zasadami funkcjonowania lotniska, z pracą poszczególnych działów, odwiedzić Lotniskową Straż Pożarną, Zaplecze Warsztatowo – Techniczne, zobaczyć samoloty Aeroklubu Łódzkiego i szkoły pilotów Bartolini Air. Godziny wycieczek: SOBOTA - 8.00, 11.00, 13.45, 17.00. NIEDZIELA - 8.00, 10.00. 13.00, 16.30.
Zapisy na wycieczki w Informacji Lotniskowej, tel. +48 42 683 52 55 w godz. 8-20. Wymagane podanie: w przypadku dzieci - imię i nazwisko oraz wiek, w przypadku osób dorosłych - imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego (warunek konieczny). Grupy mogą liczyć max. 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Ważne informacje organizacyjne dla uczestników wycieczek!!! Każda osoba dorosła musi mieć przy sobie dowód osobisty (sprawdzanie zgodności danego uczestnika z listą), brak dowodu spowoduje wykreślenie z listy uczestników. Nie ma możliwości zamiany osób, wchodzą tylko i wyłącznie osoby uwzględnione na liście. Każda osoba może posiadać tylko jedno opakowanie napoju (wykluczamy opakowanie szklane). Zdjęcia można robić wszędzie z wyjątkiem punktu kontroli bezpieczeństwa. Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia wchodzi pod opieką dorosłych., wchodzą tylko i wyłącznie osoby uwzględnione na liście. Każda osoba może posiadać tylko jedno opakowanie napoju (wykluczamy opakowanie szklane). Zdjęcia można robić wszędzie z wyjątkiem punktu kontroli bezpieczeństwa.

Szczegółowy plan atrakcji urodzinowych dostępny w załączniku

powrót
  •