Aktualności

10.01.2018

Łódzkie lotnisko wspiera WOŚP

Łódzkie lotnisko wspiera WOŚP

Już w niedzielę 14 stycznia 2018 r. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze lotnisko wraz z szkołą Bartolini Air przygotowało na aukcję trzy przedmioty. Będziemy je prezentować i gorąco zachęcać do licytowania!

Kto wylicytuje dzień pracy na lotnisku, zostanie asystentem pracownika Działu Obsługi Naziemnej przy obsłudze pasażerów i bagażu, obejrzy z bliska ustawianie samolotu na płycie przez marszałka, zobaczy, jak wygląda obsługa statku powietrznego, a także wejdzie na wieżę dyżurnych Portu! Cena wywoławcza: 200 zł. Licytujcie i dołączcie do nas na jeden dzień!
http://aukcje.wosp.org.pl/dolacz-do-ekipy-lotniska-na-jeden-dzien-i5857135

Kolejna aukcja na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy to przelot nad Łodzią samolotem szkoleniowym Tecnam P2010 należącym do Ośrodka Szkolenia Lotniczego Bartolini Air.
http://aukcje.wosp.org.pl/lot-nad-lodzia-z-bartolini-air-i5857405

Wojciech Rosicki, wiceprezydent Łodzi wystawił na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lot symulatorem Boeinga 737. Jest to trzecia oferta przygotowana przez lotnisko. Zwycięzca aukcji będzie mógł zostać pilotem Boeinga 737 w wybranym przez siebie terminie w Ośrodku Szkolenia Lotniczego Bartolini Air przy ul. Pilskiej.
http://aukcje.wosp.org.pl/lot-symulatorem-samolotu-boeinga-737-i5827216

Gorąco zachęcamy do udziału w naszych aukcjach!!!
 

powrót
  •