Aktualności

19.02.2018

Leć z Łodzi na wakacje!

Leć z Łodzi na wakacje! Morze, słońce, palmy i starożytne zabytki? Wystarczy kupić bilet z łódzkiego lotniska i trzy godziny później spacerować po Akropolu, leżeć na plaży lub pływać w ciepłym morzu.
 
W tegorocznej ofercie lotów z Łodzi znajdzie się coś dla amatorów rodzinnego wypoczynku, żeglarzy, ale też poszukiwaczy przygód, którzy wolą bez planu, z plecakiem zwiedzać najpiękniejsze zakątki Europy.

Ateny dla samodzielnych
Od 12 maja będzie można polecieć z Łodzi do Aten. Regularne połączenie otwiera irlandzki przewoźnik niskokosztowy Ryanair. Samolot będzie odlatywał w każdą sobotę. Bilety z Łodzi do Aten są najtańsze ze wszystkich portów - zaczynają się od 85 zł. „To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią spędzić urlop na lądzie, albo w tygodniowym rejsie po Morzu Egejskim, Zatoce Korynckiej czy płynąc na Korfu. Obok fantastycznej przygody taki wyjazd jest także korzystny finansowo. Dzięki zabiegom łódzkiego lotniska bilety do Aten należą do jednych z najtańszych w ofercie Ryanaira na nadchodzący sezon letni” – mówi Artur Fraj, Dyrektor Handlowy Portu Lotniczego w Łodzi.

Do Burgas i Antalyi
Po roku przerwy na łódzkie lotnisko wracają czartery. 15 czerwca rozpoczną się loty do Burgas w Bułgarii. Samoloty będą latały w piątki. Organizatorem wypoczynku w Bułgarii jest Biuro Podróży Rainbow. „Proponujemy wypoczynek w najbardziej znanych miejscach Bułgarii. Mamy w ofercie Słoneczny Brzeg, Złote Piaski, Albenę. Wypoczynek stacjonarny i wycieczki objazdowe. Turyści mogą zamieszkać w dobrych hotelach tuż przy plaży i skorzystać z wygodnej oferty all inclusive. W tym roku zapraszamy do Bułgarii, ale myślimy też o tym, że w przyszłości uda nam się uruchomić inne kierunki” - mówi Emilia Bratkowska, Dyrektor Marketingu i PR Biura Podróży Rainbow.
Od 20 czerwca – w każdą środę - można będzie polecieć z Łodzi do Antalyi w Turcji. To kierunek, który w ubiegłych latach cieszył się dużym powodzeniem wśród mieszkańców regionu. Wypoczynek w Turcji organizuje Biuro Podróży Coral Travel Wezyr Holidays. Od czerwca do września zaplanowano 17 operacji między Łodzią a Antalyą.

Domagajcie się wakacji z wylotem z Łodzi!
Ceny są bardzo atrakcyjne, a loty bezpośrednie, bez międzylądowania w innym polskim porcie. Wakacje z wylotem z Łodzi sprzedają prawie wszystkie biura podróży w Łodzi i województwie, więc planując wypoczynek w Bułgarii lub w Turcji należy zaznaczyć, że zależy nam na wylocie z Łodzi. „Od początku wsłuchiwałam się w Państwa głosy, że chcecie latać na wakacje z Łodzi. Teraz można. Latajcie Państwo z Łodzi, bo jeśli w tym roku wypełnimy samoloty, będziemy mogli negocjować więcej kierunków na następny sezon” – mówi prezes Anna Midera.
powrót
  •