Aktualności

12.05.2018

Latamy z Łodzi do Aten!

Latamy z Łodzi do Aten! Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (12 maja) świętowała pierwszy lot z Łodzi do Aten. Połączenie jest nowością na sezon letni 2018 i będzie realizowane raz w tygodniu – w soboty. Ryanair obsługuje w Łodzi teraz 4 trasy, do Aten, Dublina, East Midlands oraz Londynu.  

„Cieszymy się bardzo mogąc oficjalnie zainaugurować początek sezonu letniego oraz pierwszy lot z Łodzi do Aten. Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty z Łodzi już od 106 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż w czerwcu 2018 r. dostępne są na Ryanair.com jedynie do wtorku (15 maja) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę  www.ryanair.com już dziś" - mówi Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach, która była gościem otwarcia nowego połączenia na łódzkim lotnisku.

Anna Midera, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta powiedziała: “Nie ma przyjemniejszego momentu dla prezesa lotniska niż inauguracja nowych połączeń. Ateny to znakomity wakacyjny kierunek, a Grecja to w sezonie letnim 2018 najpopularniejsze miejsce wypoczynku turystów z Polski. Położone w centrum Polski łódzkie lotnisko jest znakomitą lokalizacją do rozpoczynania zagranicznych podróży – do nas z każdego miejsca w kraju jest tak samo blisko.
Tych którzy nie zaplanowali jeszcze swoich wakacji zapraszam do korzystania z oferty Ryanair’a. Proszę się jednak spieszyć bo bilety do Aten cieszą się ogromnym zainteresowaniem pasażerów. Cieszę się również ze współpracy nawiązanej z lotniskiem w Atenach – powitanie i grecka „uczta” dla pierwszych pasażerów samolotu Ryanair’a organizowane są wspólnie – po polskiej i greckiej stronie.


Joanna Skrzydlewska, członek Zarządu Województwa Łódzkiego, która otwierała połączenie Łódź-Ateny gratulowała nowego kierunku z łódzkiego lotniska. Życzyła kolejnych połączeń, dalszego rozwoju łódzkiego lotniska i wręczyła Oldze Pawlonce bukiet kwiatów w barwach Ryanaira.

Samoloty z Łodzi do Aten latają zawsze w soboty, ale zmieniają się godziny. Od 12 maja do 26 maja   samolot odlatuje o godz. 11.40. (z Aten do Łodzi o godz. 9.40). Od 2 czerwca do 27 października start z Łodzi jest o godz. 17.25. Natomiast samolot z Aten do Łodzi odlatuje o godz. 15.25.
powrót
  •